AKTUALNOŚCI

O NAS

PRODUKTY

REALIZACJE

E-KATALOGI

KONTAKT

STREFA PARTNERA

Wybierz język

  1. pl

NOWOŚCI

O NAS

PRODUKTY

DO POBRANIA

E-KATALOGI

KONTAKT

STREFA PARTNERA

Wybierz język

Rolety, okna PCV, Bramy

Roleta wolnowisząca to klasyczny typ rolet stosowany jako alternatywa do tradycyjnych zasłon i firan. Istnieją trzy rodzaje rozwiązań tego typu rolet :

ROLETA WOLNOWISZĄCA "MINI"

System wolnowiszący MINI - to roletka bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Jest ona najtańszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, nie zahaczysz o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie zaczepia o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie.

Dostępna kolorystyka elementów systemu : biały, brązowy

ROLETA WOLNOWISZĄCA "MINI"

ROLETA WOLNOWISZĄCA "STANDARD"

System wolnowiszący STANDARD to klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną. Rolety wolnowiszące STANDARD mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej.

Dostępna kolorystyka elementów systemu : biały, brązowy

ROLETA WOLNOWISZĄCA "MAXI"

Roletka wolnowisząca MAXI podobnie jak system STANDARD to również klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej która dzięki zastosowaniu rury nawojowej o większej średnicy oraz metalowych uchwytów pozwala na zasłonięcie jeszcze większych powierzchni wnęk okiennych.

Dostępna kolorystyka elementów systemu : biały

© Copyright Master 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.

62 76 67 177

62 590 42 52

PPHU MASTER Jacek Pokojowczyk, Izabela Pokojowczyk s.c.

Aleja Wojska Polskiego 174

62-800 Kalisz

STREFA PARTNERA