PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

STRONA GŁÓWNA

O NAS

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

ZAKUPY ONLINE

MENU

STREFA PARTNERA

KONTAKT

DO POBRANIA

REALIZACJE

STRONA GŁÓWNA

FIRMA

OSŁONY WEWNĘTRZNE

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

BRAMY GARAŻOWE 

NASZE REALIZACJE

ROLETY MATERIAŁOWE

DZIEŃ-NOC 

Rolety dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety, pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

Nasza oferta rolet dzień/noc zawiera zarówno systemy wolnowiszące jak i kasetkowe których elementy (kasetka i prowadnice) dostępne są w bogatej kolorystyce dopasowanej do najbardziej popularnych oklein okiennych.

Szeroka kolekcja tkanin spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

skonfiguruj i zakup swoją roletę

Roleta Dzień-Noc w kasecie i prowadnicach PVC M-10 

Rolety dzień-noc w kasecie i prowadnicach PVC to najpopularniejszy w naszej ofercie system osłon. Dzięki swojej nietypowej budowie pozwalają nam na bardzo dokładną kontrolę wpadającego światła słonecznego oraz zapewniają pełną prywatność gdy tylko jej potrzebujemy.

Materiał składa się z naprzemiennie ułożonych poziomych pasów które po całkowitym rozwinięciu/opuszczeniu tkaniny jeden z pasów ma postać transparentnej siatki, natomiast drugi ogranicza stopień zaciemnienia tzw. efekt Zebry. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość swobodnej regulacji dopływu światła do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety. Zgrabna kasetka po zwinięciu zabezpiecza tkaninę przed jej nadmiernym zabrudzeniem natomiast prowadnice umieszczone zarówno po lewej jak i prawej stronie przytrzymują tkaninę, aby zawsze przylegała ona do szyby, nawet przy uchylonym oknie.

System jest całkowicie bezinwazyjny gdyż zarówno kasetka jak i prowadnice są mocowane do ramy okna za pomocą dwustronnej taśmy piankowej. Sterowanie rolety odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego który może być zamontowany z lewej lub prawej strony.

skonfiguruj i zakup swoją roletę

Roleta Dzień-Noc wolnowisząca w kasecie M-8 

Rolety wolnowiszące dzień-noc w aluminiowej kasecie to nowoczesny i ekskluzywny system do zasłaniania większych powierzchni okiennych który zmieni nastrój i wygląd pomieszczenia w kilka chwil. System montowany jest inwazyjnie do ściany lub sufitu za pomocą specjalnych uchwytów/klipów.

Rolety wolnowiszące dzień-noc w kasecie sprawdzą się szczególnie w pomieszczeniach biurowych lub tam gdzie nie ma możliwości zamontowania rolety na skrzydle okiennym. Zastosowany w rolecie materiał składa się z naprzemiennie ułożonych poziomych pasów które po całkowitym rozwinięciu/opuszczeniu tkaniny jeden z pasów ma postać transparentnej siatki, natomiast drugi ogranicza stopień zaciemnienia tzw. efekt Zebry. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość swobodnej regulacji dopływu światła do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety.

Nasze tkaniny posiadają wymagane atesty i są odporne na wpływ czynników zewnętrznych a zastosowany w nich impregnat zapobiega przed nadmiernym zabrudzeniem tkaniny.

skonfiguruj i zakup swoją roletę

Roleta Bezinwazyjna Dzień-Noc MINI M-7 

Rolety Mini dzień-noc to obecnie najkorzystniejszy cenowo bezinwazyjny produkt wśród osłon dzień-noc dedykowany dla niewielkich okien który pozwoli na bardzo dokładną kontrolę wpadającego światła słonecznego oraz zapewni pełną prywatność gdy tylko będziemy jej potrzebować. Materiał składa się z naprzemiennie ułożonych poziomych pasów które po całkowitym rozwinięciu/opuszczeniu tkaniny jeden z pasów ma postać transparentnej siatki, natomiast drugi ogranicza stopień zaciemnienia tzw. efekt Zebry. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość swobodnej regulacji dopływu światła do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety.

Rolety MINI dzień-noc dodatkowo mogą być wyposażone w prowadzenie żyłkowe które przytrzymuje rozwiniętą tkaninę do szyby przy uchylonym skrzydle. Dostępna kolekcja tkanin w naszej ofercie doskonale udekoruje i jednocześnie zabezpieczy mieszkanie przed nadmiernym nagrzaniem.

Rolety materiałowe MINI dzień-noc bez wątpienia sprawdzą się salonie, sypialni, kuchni, łazience czy pokoju dziecka nie narażając zbytnio budżetu domowego.

Nasze tkaniny posiadają wymagane atesty i są odporne na wpływ czynników zewnętrznych a zastosowany w nich impregnat zapobiega przed nadmiernym zabrudzeniem tkaniny. 

INSPIRACJE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteś zainteresowany wyceną ?