Jesteś zainteresowany wyceną ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Strona główna/Żaluzje poziome

| ROLETY MATERIAŁOWE

| PLISY COSIMO

| ROLETY RZYMSKIE

| VERTIKALE

| MOSKITIERY

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje drewniane to niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli.

Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacnia jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki. Żaluzje drewniane dostępne są w szerokości lameli 25, 50mm

 

Kolorystyka lameli żaluzji drewnianych :

zobacz więcej 

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Wybierając wśród wielu osłon wewnętrznych dostępnych w naszej ofercie, warto na początku przeanalizować, jakiego produktu dokładnie potrzebujemy. Jeśli np. chcemy zasłonić duże powierzchnie, warto wybrać artykuł o szerokich lamelach, a w przypadku montażu systemu w kuchni lub łazience, lepiej wybrać wersję aluminiową niż drewnianą, ze względu na możliwe deformacje (na skutek gorącej pary i kontaktu z wodą). Trzeba też zastanowić się, czy istotna jest możliwość sterowania elektrycznego czy wystarczy ręczne.

Żaluzje aluminiowe to najpopularniejszy i najbardziej rozpowszechniony rodzaj osłon okiennych. Był to pierwszy tego typu produkt na naszym rynku i pomimo wielu lat istnienia nadal są funkcjonalnym i chętnie nabywanym systemem osłonowym, który pozwala na swobodne regulowanie natężeniem światła w pomieszczeniu.Żaluzje aluminiowe są najbardziej uniwersalnym produktem z całej rodziny żaluzji. Jest to połączenie prostoty konstrukcji i długiej żywotności produktu. W naszej ofercie dostępne są trzy szerokości lamel 16,25 oraz 50mm.

 

Kolorystyka lameli żaluzji aluminiowych :


wzornik taśm 16mm       wzornik taśm 25mm       wzornik taśm 50mm

ŻALUZJE POZIOME

DREWNO | ALUMINIUM

NASZE REALIZACJE

BRAMY GARAŻOWE 

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

OSŁONY WEWNĘTRZNE


STREFA PARTNERA

MENU