Jesteś zainteresowany wyceną ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ROLETY MATERIAŁOWE

Strona główna/Rolety materiałowe

| PLISY COSIMO

| ŻALUZJE POZIOME

| ROLETY RZYMSKIE

| VERTIKALE

| MOSKITIERY

Rolety okienne materiałowe to najbardziej popularny oraz najłatwiejszy w montażu produkt pozwalający przesłonić okna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele systemów pozwalających dopasować odpowiednie rozwiązanie w zależności od wielkości, typu okna, oraz preferowanego sposobu montażu. Oferujemy rolety dzień/noc, zaczynając od małogabarytowych takich jak MINI montowanych bezinwazyjnie, poprzez kasetowe takie jak: system M10 dostępne w wielu kolorach, kończąc na wielkogabarytowych modelach w kasecie, jak na przykład M8 pozwalających osłonić duże przeszklenia, montowanych do ścian, sufitu lub we wnękach.

Oferujemy również szeroką gamą materiałów gładkich, wzorzystych, transparentnych, dzień/noc oraz w pełni kryjących tkanin podgumowanych typu Blackout pozwalających wykończyć system zgodnie z potrzebą klienta.

ROLETY DZIEŃ/NOC

Rolety materiałowe dzień-noc "Day&Night"

Rolety dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety, pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

Nasza oferta rolet dzień/noc zawiera zarówno systemy wolnowiszące jak i kasetkowe których elementy (kasetka i prowadnice) dostępne są w bogatej kolorystyce dopasowanej do najbardziej popularnych oklein okiennych.

Szeroka kolekcja tkanin spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

kolorystyka systemu 

wzornik tkanin 

INSPIRACJE

zamknij X

ROLETY W KASECIE I
PROWADNICACH

Rolety materiałowe w kasecie i prowadnicach

Rolety kasetowe wewnętrzne doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiarem słońca. Tkaniny wykonywane są z materiałów jednobarwnych bądź deseniowych zaciemniających pomieszczenie do 70% oraz podgumowanych, zaciemniających w 100%. Tkaniny pokryte są antyelektrostatycznym impregnatem zapobiegającym nadmiernemu zakurzeniu rolety. W ofercie posiadamy bardzo bogatą i nowoczesną kolekcję tkanin która zadowoli najbardziej wymagające gusta. 

Nasze rolety Idealne pasują do okien nowej generacji z PCV, aluminium lub drewna.

Elementy rolet (kasetka i prowadnice) dostępne są kolorystyką do najbardziej popularnych oklein okiennych. 

kolorystyka systemu 

wzornik tkanin 

INSPIRACJE

zamknij X

Rolety materiałowe "MINI"

Prosta forma i uniwersalność sprawia, że te rolety  znajdują zastosowanie w wielu wnętrzach. To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny. Rolety wolnowiszące mogą być montowane na skrzydle okiennym "system mini" , za pomocą uchwytów bezinwazyjnych oraz z prowadzeniem żyłkowym które przytrzymuje materiał przy uchylonym skrzydle. Ponadto systemy "Standard" oraz "Maxi" doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej.

Bogata i nowoczesna kolekcja tkanin zadowoli najbardziej wymagające gusta.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

kolorystyka systemu 

INSPIRACJE

wzornik tkanin 

zamknij X

ROLETY MATERIAŁOWE

WOLNOWISZĄCE | W KASECIE | DZIEŃ-NOC 

OKNA  |  DRZWI

BRAMY GARAŻOWE 

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

OSŁONY WEWNĘTRZNE


STREFA PARTNERA

MENU

SZYBKIE MENU

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

O NAS

STRONA GŁÓWNA

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH