napędy do rolet zewnętrznych SOMFY

 

 

 

 

 


 

sterowania / możliwości

Centrala TaHoma® Premium sprawia, że Twój dom jest bardziej komfortowy, bezpieczny i ekonomiczny. Zautomatyzowane rolety, markizy, oświetlenie, ogrzewanie, bramy wjazdowe i garażowe działają zgodnie z Twoimi poleceniami - które możesz wydawać siedząc na kanapie lub z dowolnego miejsca na świecie.

TaHoma® Premium została stworzona po to, by Twoje życie stało się prostsze i przyjemniejsze, wolne od ograniczeń codzienności. To najnowsza technologia, obsługiwana za pomocą intuicyjnego interfejsu, która dostosowuje się do Twojego stylu życia.

Centrala Connexoon to innowacja Somfy stanowiąca pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu - oferuje możliwość zarządzania wybranymi grupami urządzeń z poziomu smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie.
Connexoon WINDOW
Użytkownik może zaprogramować scenariusze obecności lub nieobecności, aby móc spokojnie wyjechać z domu i mieć możliwość sprawdzenia stanu okien i drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

NINA - nowoczesny pilot od SOMFY
 

  • Naturalnie INTUICYJNA - Niczym naturalne przedłużenie Twojej dłoni...Korzystając z ekranu dotykowego możesz wybierać, sterować, integrować, zapamiętywać i ustawiać wszystkie urządzenia wdomu.Jednym ruchem i bez wysiłku możesz precyzyjnie opuścić do połowy rolety w sypialni, zmienić ustawienie pozycji żaluzji, w pełni rozwinąć markizy na tarasie czy też zamknąć lub otworzyć bramę.Wszystko zależy od Twojej inwencji i wyobraźni. 
  • Naturalnie ATRAKCYJNA - w doskonałej harmonii z Twoim wnętrzem...Elegancka Nina dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi jest idealnie dopasowana do Twojej dłoni. Dizajnerskie urządzenie można dodatkowo personalizować wybierając jedną z pośród 4 opcji materiałów, z których wykonano obudowę.Nina jest zawsze pod ręką. Dla Ciebie.Wystarczy zdjąć ją z ładowarki i odłożyć z powrotem po użyciu, aby doładować. 
  • Łatwa do adaptacji NINA stale ewoluuje, aby sprostać Twoim potrzebom...Rolety, okiennice, drzwi garażowe, bramy, oświetlenie, alarmy, okna połaciowe, pergole...Nowoczesna NINA rozróżnia Twoje urządzenia, pozwala na ich regulację i steruje nimi zapewniając najwyższy komfort w Twoim domu.Urządzenie wykorzystuje technologię io-homecontrol®, która podnosi wydajność i wygodę użytkowania.

SITUO - Jednokierunkowe przenośne piloty w technologii do obsługi urządzeń io-homecontrol sterowanych radiowo, wyposażone w przyciski: góra, pozycja komfortowa "my" i dół, oraz przycisk PROG służący do programowania.
Dostępne w opcji 1 lub 5 kanałowej

SMOOVE ORIGIN - Jednokierunkowe nadajniki w technologii io-homecontrol z możliwością montażu na ścianie, wyposażone w przyciski: góra, pozycja komfortowa "my" i dół, oraz przycisk PROG służący do programowania.
Dostępne w opcji 1,2 lub 4 kanałowej

OKNA  |  DRZWI

BRAMY GARAŻOWE 

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

OSŁONY WEWNĘTRZNE


STREFA PARTNERA

MENU

SZYBKIE MENU

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

O NAS

STRONA GŁÓWNA

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH