PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

STRONA GŁÓWNA

O NAS

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

ZAKUPY ONLINE

MENU

STREFA PARTNERA

KONTAKT

DO POBRANIA

REALIZACJE

STRONA GŁÓWNA

FIRMA

OSŁONY WEWNĘTRZNE

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

BRAMY GARAŻOWE 

NASZE REALIZACJE

zobacz więcej

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

Producent rolet wewnętrznych
Producent rolet zewnętrznych
Producent rolet plisowanych
Producent rolet dzień noc

ŻALUZJE | ROLETY | BRAMY

 

Rolety Sieradz

 

Producent rolet MASTER to znana marka na lokalnym rynku – naszą specjalnością są osłony wewnętrzne i zewnętrzne w nowoczesnych systemach mocowania i obsługi, jak również dystrybucja wysokiej klasy bram garażowych, okien i drzwi naszych partnerów. Na terenie miasta Sieradz oferujemy naszym klientom dostęp do najnowszych serii osłon na rynku, wraz z pakietem atrakcyjnych usług, takich jak bezpieczna i szybka dostawa, montaż rolet, wymiana oraz wsparcie zespołu fachowców na podległym terenie. W MASTER czekają na Państwa modne, trwałe i wszechstronne systemy osłon – to gwarancja niskiej ceny, profesjonalnej obsługi klientów z Sieradza i preferencyjnych warunków handlowych dla firm.

Przeszło 20 lat na lokalny rynku pozwoliło firmie MASTER poznać klientów i dopasować ofertę do ich potrzeb cenowych i produktowych. Aktywnie rozwijamy sprzedaż w regionie m. Sieradz. Rolety, żaluzje i pozostałe osłony produkowane są przez nas zarówno jako produkty katalogowe, jak i żaluzje oraz rolety na wymiar, pod specjalne zapotrzebowanie klienta. Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm z branży budowlanej oraz stolarki okiennej i drzwiowej, jak również do klientów indywidualny i dystrybutorów na terenie Sieradza i okolic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Rolety MASTER w Sieradzu?


Produkty marki MASTER cechują się wysokimi standardami jakościowymi – są niezawodne, trwałe i opracowane w taki sposób, aby ich montaż oraz obsługa były łatwe i intuicyjne zarazem. Nasz zespół ekspertów nieustannie obserwuje trendy w architekturze, dzięki czemu rolety i żaluzje marki MASTER wyróżniają się nowoczesnym designem i pożądaną stylistyką. W regionie m. Sieradz wszystkie rolety dostępne są dla Państwa z opcją obsługi posprzedażowej – dostawa pod drzwi, montaż rolet, wymiana na nowe osłony oraz wsparcie techniczno-handlowe naszych specjalistów.

Jako wieloletni producent osłon, żaluzji i rolet, firma MASTER ma w swojej ofercie dziesiątki oryginalnych produktów katalogowych, dostępnych od ręki i zróżnicowanych pod kątem wymiarów, formatu, kolorystyki oraz technik montażowych. Niektóre z naszych systemów osłon wyposażone są w najnowsze metody obsługi, oparte na systemach elektronicznych. Na specjalne życzenie klienta firma oferuje także żaluzje i rolety na zamówienie – dzięki temu możliwe jest precyzyjne dopasowanie osłon do niestandardowych wymiarów i kształtów drzwi i okien, czego przykładem są rolety na okna dachowe.

 

Rolety MASTER - dostawa i montaż w Sieradzu?


W ofercie firmy MASTER czekają na Państwa dziesiątki oryginalnych osłon wewnętrznych, które zapewniają pomieszczeniom odpowiednią porcję cienia, komfortu i stylistyki. Wśród nich wyróżnić można rolety wewnętrzne oraz żaluzje poziome i pionowe (verticale) – to cenione przez klientów osłony

 

wewnętrzne, wyposażone w nowoczesne systemy montażu i obsługi, są trwałe, niezawodne i z łatwością wpisują się w zróżnicowane aranżacje wnętrz. Specjalnie dla klientów z okolic m. Sieradz, firma MASTER kieruje dodatkowe opcje w postaci dostawy, a ponadto opcjonalny montaż rolet, wymianę osłon i fachowe wsparcie ekipy technicznej w niniejszym zakresie.

Dzięki osłonom zewnętrznym, nasi klienci mogą znacząco zwiększyć możliwości w zakresie generowania cienia i strefy prywatności. To nowoczesne, bardzo wydajne systemy osłon, które opracowano w oparciu o innowacyjne techniki montażu i produkcji – są odporne na czynniki atmosferyczne, trwałe i estetyczne zarazem. Wśród nich znajdą Państwo rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe, jak również refleksole (screeny) oraz oryginalne systemy przeznaczone do ogrodów, jak markizy, pergole tarasowe i system veranda.

 

 

INFORMACJE O FIRMIE