PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

STRONA GŁÓWNA

O NAS

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

ZAKUPY ONLINE

MENU

STREFA PARTNERA

KONTAKT

DO POBRANIA

REALIZACJE

STRONA GŁÓWNA

FIRMA

OSŁONY WEWNĘTRZNE

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

BRAMY GARAŻOWE 

NASZE REALIZACJE

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

Producent rolet wewnętrznych
Producent rolet zewnętrznych
Producent rolet plisowanych
Producent rolet dzień noc

ŻALUZJE | ROLETY | BRAMY

zobacz więcej

 

 

Rolety Turek

 

Firma MASTER to producent rolet i pozostałych osłon z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. To marka, która łączy w sobie tradycję i innowacyjne podejście do produkcji oraz montażu swoich wyrobów. Naszą specjalnością są osłony wewnętrzne, w tym rolety i żaluzje, oraz osłony zewnętrzne, które aktywnie dostarczamy w regionie miasta Turek i okolicy. MASTER odpowiada również za dystrybucję bram garażowych, drzwi i okien, a także akcesoriów, które umożliwiają montaż rolet, wymianę i prawidłowe użytkowanie. To kompletna i oryginalna oferta, skierowana do mieszkańców m. Turek – tutaj znajdą Państwo olbrzymi wybór osłon w najlepszych cenach!

Już pod ponad 20 lat jesteśmy w stałym kontakcie z klientami w regionie. Dzięki temu stale rozwijamy ofertę produktową oraz zakres usług na lokalnym rynku. MASTER ROLETY kieruje swoją ofertę zarówno do firm z branży budowlanej oraz stolarki okiennej, jak również do klientów indywidualnych oraz dystrybutorów w rejonie m. Turek i okolicy. MASTER to rolety, które trafiają w każde gusta, wszystkie osłony z oferty naszej firmy cechują się wyjątkowym, przemyślanym designem, trwałością, niezawodnością, a także łatwą techniką montażu i codziennej obsługi (np. rolety wewnętrzne i zewnętrzne).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Rolety MASTER w Turku?


MASTER ROLETY to marka, która rozwija się równolegle z aktualnymi, wysokimi standardami w architekturze. Stawiamy na świeże, innowacyjne strategie produkcyjno-handlowe, gdzie opinia i potrzeby klientów są zawsze na pierwszym miejscu. W regionie m. Turek, rolety, żaluzje oraz pozostałe osłony, dostępne są dla klientów z poszerzonym pakietem usług – na życzenie klienta realizowana jest dostawa, montaż rolet, wymiana oraz profesjonalne wsparcie techniczno-handlowe.

Oferta firmy MASTER ROLETY to setki katalogowych osłon zewnętrznych i wewnętrznych, jak rolety i żaluzje, w zróżnicowanych wariantach wymiarów, kolorów i fasonów. Na uwagę zasługują również rolety na zamówienie, przygotowywane na specjalne życzenie klienta – pod nieszablonowy kształt, rozmiar lub z indywidualnym systemem mocowania, np. rolety na okna dachowe. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym, który pomoże w dobraniu właściwego rozwiązania, przygotuje indywidualną ofertę dla firm oraz zaplanuje montaż rolet, wymianę i dostawę wybranych osłon pod wskazany adres (Turek i okolice).

 

Rolety MASTER - dostawa i montaż w Turku


Jedną z podstawowych grup produktów marki MASTER są osłony wewnętrzne, zapewniające intymność, komfort i dekorację w pomieszczeniach. To między innymi rolety wewnętrzne materiałowe oraz żaluzje pionowe oraz poziome, a także urocze rolety rzymskie i oryginalne plisy cosimo, które sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach. Wszystkie żaluzje oraz rolety, dostępne są w m. Turek w pakietem dodatkowych usług – bezpieczna i szybka dostawa, montaż rolet, wymiana oraz wsparcie produktowe dla naszych klientów.

Funkcjonalną i równie dekoracyjną alternatywą o bardzo szerokim zastosowaniu są osłony zewnętrzne. To nowoczesne rozwiązania, nierzadko wspierane systemem elektronicznego sterowania. Są to np. rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe, refleksole (screeny) oraz osłony, które zostały zaprojektowane z myślą o ogrodach, jak markizy, pergole tarasowe oraz systemy veranda.

 

 

 

INFORMACJE O FIRMIE