INFORMACJE O FIRMIE

 

 

Rolety Turek

 

Firma MASTER to producent rolet i pozostałych osłon z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. To marka, która łączy w sobie tradycję i innowacyjne podejście do produkcji oraz montażu swoich wyrobów. Naszą specjalnością są osłony wewnętrzne, w tym rolety i żaluzje, oraz osłony zewnętrzne, które aktywnie dostarczamy w regionie miasta Turek i okolicy. MASTER odpowiada również za dystrybucję bram garażowych, drzwi i okien, a także akcesoriów, które umożliwiają montaż rolet, wymianę i prawidłowe użytkowanie. To kompletna i oryginalna oferta, skierowana do mieszkańców m. Turek – tutaj znajdą Państwo olbrzymi wybór osłon w najlepszych cenach!

Już pod ponad 20 lat jesteśmy w stałym kontakcie z klientami w regionie. Dzięki temu stale rozwijamy ofertę produktową oraz zakres usług na lokalnym rynku. MASTER ROLETY kieruje swoją ofertę zarówno do firm z branży budowlanej oraz stolarki okiennej, jak również do klientów indywidualnych oraz dystrybutorów w rejonie m. Turek i okolicy. MASTER to rolety, które trafiają w każde gusta, wszystkie osłony z oferty naszej firmy cechują się wyjątkowym, przemyślanym designem, trwałością, niezawodnością, a także łatwą techniką montażu i codziennej obsługi (np. rolety wewnętrzne i zewnętrzne).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Rolety MASTER w Turku?


MASTER ROLETY to marka, która rozwija się równolegle z aktualnymi, wysokimi standardami w architekturze. Stawiamy na świeże, innowacyjne strategie produkcyjno-handlowe, gdzie opinia i potrzeby klientów są zawsze na pierwszym miejscu. W regionie m. Turek, rolety, żaluzje oraz pozostałe osłony, dostępne są dla klientów z poszerzonym pakietem usług – na życzenie klienta realizowana jest dostawa, montaż rolet, wymiana oraz profesjonalne wsparcie techniczno-handlowe.

Oferta firmy MASTER ROLETY to setki katalogowych osłon zewnętrznych i wewnętrznych, jak rolety i żaluzje, w zróżnicowanych wariantach wymiarów, kolorów i fasonów. Na uwagę zasługują również rolety na zamówienie, przygotowywane na specjalne życzenie klienta – pod nieszablonowy kształt, rozmiar lub z indywidualnym systemem mocowania, np. rolety na okna dachowe. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym, który pomoże w dobraniu właściwego rozwiązania, przygotuje indywidualną ofertę dla firm oraz zaplanuje montaż rolet, wymianę i dostawę wybranych osłon pod wskazany adres (Turek i okolice).

 

Rolety MASTER - dostawa i montaż w Turku


Jedną z podstawowych grup produktów marki MASTER są osłony wewnętrzne, zapewniające intymność, komfort i dekorację w pomieszczeniach. To między innymi rolety wewnętrzne materiałowe oraz żaluzje pionowe oraz poziome, a także urocze rolety rzymskie i oryginalne plisy cosimo, które sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach. Wszystkie żaluzje oraz rolety, dostępne są w m. Turek w pakietem dodatkowych usług – bezpieczna i szybka dostawa, montaż rolet, wymiana oraz wsparcie produktowe dla naszych klientów.

Funkcjonalną i równie dekoracyjną alternatywą o bardzo szerokim zastosowaniu są osłony zewnętrzne. To nowoczesne rozwiązania, nierzadko wspierane systemem elektronicznego sterowania. Są to np. rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe, refleksole (screeny) oraz osłony, które zostały zaprojektowane z myślą o ogrodach, jak markizy, pergole tarasowe oraz systemy veranda.

 

 

 

zobacz więcej

ŻALUZJE | ROLETY | BRAMY

Producent rolet dzień noc
Producent rolet plisowanych
Producent rolet zewnętrznych
Producent rolet wewnętrznych

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

OKNA  |  DRZWI

BRAMY GARAŻOWE 

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

OSŁONY WEWNĘTRZNE


STREFA PARTNERA

MENU

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

O NAS

STRONA GŁÓWNA

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH