INFORMACJE O FIRMIE

Rolety Ostrów Wlkp.


Producent rolet - firma MASTER - to przedsiębiorstwo z tradycjami oraz nowoczesnymi wartościami. Od ponad 20 lat aktywnie rozwija się tutaj produkcję oraz dystrybucję wysokiej jakości osłon zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także bram garażowych, okien, drzwi oraz niezbędnych akcesoriów (montaż rolet i prawidłowe użytkowanie). Przeszło dwie dekady doświadczenia i aktywnej dystrybucji osłon w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy, pozwoliły naszym specjalistom dokładnie poznać potrzeby, gusta i wymagania lokalnych klientów, dzięki czemu oferta MASTER ROLETY jest tak rozbudowana, wyjątkowa i oryginalna.

Celem firmy MASTER było stworzenie oferty kompleksowej, skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw budowlanych, producentów stolarki okiennej i drzwiowej, jak również dystrybutorów i stacjonarnych punktów sprzedaży. Jednym z miast, w których aktywnie działamy jest Ostrów Wielkopolski. Rolety, żaluzje, plisy i bramy garażowe to produkty, na które obserwuje się nieprzerwane zapotrzebowanie – dzięki produktom z naszej oferty mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogą wyposażyć swoje mieszkania w osłony, które cechuje najlepsza stylistyka, trwałość oraz doskonałe ceny. To świetna okazja zarówno przy nowych inwestycjach, jak i w przypadku, gdy wymagana jest wymiana rolet na nowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


Dlaczego Rolety MASTER w Ostrowie Wlkp?


Ponad 20 lat doświadczenia w kontaktach z lokalnym klientem, a także w bliskości z branżą budowlaną oraz branżą stolarki okiennej i drzwiowej, pozwoliła firmie MASTER doskonale dopasować się do oczekiwań mieszkańców miasta Ostrów Wielkopolski. Rolety i żaluzje z naszej oferty to produkty przygotowane w oparciu o aktualne standardy w architekturze wnętrz. Są połączeniem trwałych i niezawodnych materiałów, łatwych w montażu i obsłudze technologii, a także pomysłowego designu. Z produktami MASTER ROLETY dopasuje się osłonę do niemal każdej aranżacji wnętrza.

Jakie produkty przygotowaliśmy dla mieszkańców miasta Ostrów Wielkopolski? Rolety i żaluzje to najbardziej popularne grupy produktów, jednak to nie jedyne osłony wewnętrzne w ofercie firmy MASTER. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy oryginalne serie, jak rolety rzymskie, plisy i moskitiery, markizy i rolety materiałowe. Oprócz setek katalogowych modeli, klienci mogą także zamawiać osłony, żaluzje i rolety na wymiar, dostosowane specjalnie do indywidualnych wymagań. Przykładem jest bestseller ostatnich lat – rolety na okna dachowe.

 

Rolety MASTER - dostawa i montaż w Ostrowie Wlkp.
 

Firma MASTER specjalizuje się w osłonach wewnętrznych i zewnętrznych. Wśród tych pierwszych, nasi klienci znajdą popularne produkty, jak żaluzje poziome i rolety wewnętrzne materiałowe, cenione w budynkach publicznych i biurach verticale, a także oryginalne serie, jak rolety rzymskie czy plisy cosimo. Osłony wewnętrzne to również bardzo funkcjonalne i cenione na polskim rynku moskitiery. Produkty katalogowe oraz na rolety na wymiar dostępne są, z opcją dostawy i montażu, na terenie miasta Ostrów Wielkopolski oraz w bliskiej okolicy.

W ofercie firmy MASTER klienci znajdą także kompleksową ofertę na osłony zewnętrzne. To produkty niezwykle funkcjonalne, dekoracyjne i bardzo cenione przez klientów, między innymi ze względu na wszechstronne zastosowanie. Rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe to typowe rozwiązania dla mieszkań i domów. Ofertę uzupełniają szalenie efektywne refleksole (screeny), natomiast właściwą ilość cienia zapewniają popularne markizy, pergole tarasowe oraz systemy veranda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zobacz więcej

Producent rolet dzień noc
Producent rolet plisowanych
Producent rolet zewnętrznych
Producent rolet wewnętrznych

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

ŻALUZJE | ROLETY | BRAMY

NASZE REALIZACJE

BRAMY GARAŻOWE 

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

OSŁONY WEWNĘTRZNE


STREFA PARTNERA

MENU

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

O NAS

STRONA GŁÓWNA

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH