PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

STRONA GŁÓWNA

O NAS

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

ZAKUPY ONLINE

MENU

STREFA PARTNERA

KONTAKT

DO POBRANIA

REALIZACJE

STRONA GŁÓWNA

FIRMA

OSŁONY WEWNĘTRZNE

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

BRAMY GARAŻOWE 

NASZE REALIZACJE

ŻALUZJE | ROLETY | BRAMY

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

Producent rolet wewnętrznych
Producent rolet zewnętrznych
Producent rolet plisowanych
Producent rolet dzień noc

zobacz więcej

Rolety Ostrów Wlkp.


Producent rolet - firma MASTER - to przedsiębiorstwo z tradycjami oraz nowoczesnymi wartościami. Od ponad 20 lat aktywnie rozwija się tutaj produkcję oraz dystrybucję wysokiej jakości osłon zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także bram garażowych, okien, drzwi oraz niezbędnych akcesoriów (montaż rolet i prawidłowe użytkowanie). Przeszło dwie dekady doświadczenia i aktywnej dystrybucji osłon w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy, pozwoliły naszym specjalistom dokładnie poznać potrzeby, gusta i wymagania lokalnych klientów, dzięki czemu oferta MASTER ROLETY jest tak rozbudowana, wyjątkowa i oryginalna.

Celem firmy MASTER było stworzenie oferty kompleksowej, skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw budowlanych, producentów stolarki okiennej i drzwiowej, jak również dystrybutorów i stacjonarnych punktów sprzedaży. Jednym z miast, w których aktywnie działamy jest Ostrów Wielkopolski. Rolety, żaluzje, plisy i bramy garażowe to produkty, na które obserwuje się nieprzerwane zapotrzebowanie – dzięki produktom z naszej oferty mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogą wyposażyć swoje mieszkania w osłony, które cechuje najlepsza stylistyka, trwałość oraz doskonałe ceny. To świetna okazja zarówno przy nowych inwestycjach, jak i w przypadku, gdy wymagana jest wymiana rolet na nowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


Dlaczego Rolety MASTER w Ostrowie Wlkp?


Ponad 20 lat doświadczenia w kontaktach z lokalnym klientem, a także w bliskości z branżą budowlaną oraz branżą stolarki okiennej i drzwiowej, pozwoliła firmie MASTER doskonale dopasować się do oczekiwań mieszkańców miasta Ostrów Wielkopolski. Rolety i żaluzje z naszej oferty to produkty przygotowane w oparciu o aktualne standardy w architekturze wnętrz. Są połączeniem trwałych i niezawodnych materiałów, łatwych w montażu i obsłudze technologii, a także pomysłowego designu. Z produktami MASTER ROLETY dopasuje się osłonę do niemal każdej aranżacji wnętrza.

Jakie produkty przygotowaliśmy dla mieszkańców miasta Ostrów Wielkopolski? Rolety i żaluzje to najbardziej popularne grupy produktów, jednak to nie jedyne osłony wewnętrzne w ofercie firmy MASTER. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy oryginalne serie, jak rolety rzymskie, plisy i moskitiery, markizy i rolety materiałowe. Oprócz setek katalogowych modeli, klienci mogą także zamawiać osłony, żaluzje i rolety na wymiar, dostosowane specjalnie do indywidualnych wymagań. Przykładem jest bestseller ostatnich lat – rolety na okna dachowe.

 

Rolety MASTER - dostawa i montaż w Ostrowie Wlkp.
 

Firma MASTER specjalizuje się w osłonach wewnętrznych i zewnętrznych. Wśród tych pierwszych, nasi klienci znajdą popularne produkty, jak żaluzje poziome i rolety wewnętrzne materiałowe, cenione w budynkach publicznych i biurach verticale, a także oryginalne serie, jak rolety rzymskie czy plisy cosimo. Osłony wewnętrzne to również bardzo funkcjonalne i cenione na polskim rynku moskitiery. Produkty katalogowe oraz na rolety na wymiar dostępne są, z opcją dostawy i montażu, na terenie miasta Ostrów Wielkopolski oraz w bliskiej okolicy.

W ofercie firmy MASTER klienci znajdą także kompleksową ofertę na osłony zewnętrzne. To produkty niezwykle funkcjonalne, dekoracyjne i bardzo cenione przez klientów, między innymi ze względu na wszechstronne zastosowanie. Rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe to typowe rozwiązania dla mieszkań i domów. Ofertę uzupełniają szalenie efektywne refleksole (screeny), natomiast właściwą ilość cienia zapewniają popularne markizy, pergole tarasowe oraz systemy veranda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJE O FIRMIE