PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

STRONA GŁÓWNA

O NAS

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

ZAKUPY ONLINE

MENU

STREFA PARTNERA

KONTAKT

DO POBRANIA

REALIZACJE

STRONA GŁÓWNA

FIRMA

OSŁONY WEWNĘTRZNE

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

BRAMY GARAŻOWE 

NASZE REALIZACJE

ŻALUZJE | ROLETY | BRAMY

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

Producent rolet wewnętrznych
Producent rolet zewnętrznych
Producent rolet plisowanych
Producent rolet dzień noc

zobacz więcej

 

Rolety Krotoszyn


Firma MASTER to znany i ceniony w regionie m. Krotoszyn producent rolet, osłon wewnętrznych i zewnętrznych, jak również dystrybutor bram garażowych, okien i drzwi, wraz z akcesoriami, które pozwalają na łatwy montaż rolet oraz ich właściwe użytkowanie. MASTER to ponad 20 lat tradycji w produkcji i handlu, gdzie stosuje się nowoczesne techniki połączeń oraz innowacyjne systemy osłon, dostosowane do wysokich wymagań lokalnych klientów. Rolety zewnętrzne i wewnętrzne, żaluzje, bramy garażowe i inne, dostępne są już dziś w najlepszych cenach dla mieszkańców Krotoszyna i okolic!

Jako producent rolet, firma MASTER kieruje swoją ofertę do szerokiej grupy odbiorców. Na preferencyjnych warunkach współpracujemy z firmami z branży budowlanej oraz stolarki okiennej i drzwiowej. Posiadamy także ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla dystrybutorów i punktów stacjonarnych, sprzedających żaluzje i rolety w Krotoszynie. Od ponad dwóch dekad jesteśmy w stałym kontakcie z klientami, dzięki czemu nasza oferta jest stale aktualizowana, w zależności od zapotrzebowania i gustów mieszkańców naszego regionu. To nie tylko konkurencyjne ceny, ale także najwyższe wskaźniki trwałości, niezawodności oraz oryginalny design – rolety, które odmienią każde wnętrze!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Rolety MASTER w Krotoszynie ?


W firmie MASTER, produkcja rolet, żaluzji i pozostałych osłon oparta jest na wysokich standardach w architekturze wnętrz oraz budownictwie. Przez przeszło 20 lat wdrażaliśmy nowe techniki produkcyjno-handlowe, dzięki czemu klienci mogą liczyć nie tylko na najwyższej klasy rolety zewnętrze i wewnętrzne, żaluzje i inne osłony, ale także na związane z nimi usługi, jak dostawa, montaż rolet, wymiana oraz fachowe wsparcie techniczne.

Na życzenie klienta, firma MASTER produkuje rolety i żaluzje na wymiar oraz pod zadany kształt, dzięki czemu możliwe jest zamówienie niestandardowych realizacji, np. rolety na okna dachowe. Pozostali klienci z Krotoszyna mogą wybierać w ofercie dziesiątek katalogowych modeli osłon wewnętrznych (rolety, żaluzje, verticale) jaki zewnętrznych (rolety, żaluzje, pergole, verandy) – wszystkie zróżnicowane pod kątem wymiarów, sposobu montażu, funkcjonalności, kolorystki i designu.

 

Rolety MASTER - dostawa i montaż w Krotoszynie


Osłony wewnętrzne to integralna część pomieszczenia, decyduje o jego stylizacji i nadaje odpowiedni charakter, jednocześnie zapewniając komfort i intymność. To między innymi rolety wewnętrzne materiałowe oraz żaluzje poziome i pionowe, znana także jako verticale. Popularne i bardzo dekoracyjne są także rolety rzymskie oraz plisy cosimo. Wszystkie te produkty są dostępne w Krotoszynie, w tym opcjonalna dostawa, montaż rolet, wymiana oraz wsparcie produktowe.

W ofercie marki MASTER znajdą Państwo także bardzo efektywne i ozdobne osłony zewnętrzne. Znacząco zwiększają one możliwości instalowania zasłon – to nowoczesne rozwiązania, zarówno dla domów, jak i budynków biurowych czy obiektów rekreacyjnych. Są to przede wszystkim rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe, ale także zyskujące na popularności rolety refleksole (screeny) oraz osłony gwarantujące cień, takie jak markizy, pergole tarasowe oraz systemy veranda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJE O FIRMIE