ŻALUZJE | ROLETY | BRAMY

INFORMACJE O FIRMIE

OKNA  |  DRZWI

BRAMY GARAŻOWE 

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

OSŁONY WEWNĘTRZNESTREFA PARTNERA

MENU

 

 

Rolety Konin

 


Firma MASTER to renomowany producent rolet, żaluzji, markiz, a także doświadczony dystrybutor bram garażowych, okien i drzwi, oraz artykułów pomocniczych, które umożliwiają montaż rolet, wymianę, a także prawidłowe używanie systemów zasłon. Od przeszło 20 lat firma MASTER aktywnie rozwija sprzedaż wymienionych produktów na lokalnych rynkach, w tym w regionie m. Konin. Rolety, żaluzje i pozostałe osłony są tam dostępne z pakietem dodatkowych opcji, jak dostawa, montaż rolet, wymiana oraz wsparcie techniczno - handlowe. To kompleksowa i aktualna oferta rozwiązań dla domów, budynków użyteczności publicznej, obiektów rekreacyjnych i wielu innych!

Ponad dwie dekady stałego kontaktu z klientami w regionie pozwoliło firmie MASTER na stworzenie wyjątkowej oferty, która spełnia wymagania rynku pod kątem niskich cen, fachowej obsługi, a co najważniejsze – trwałych, niezawodnych i dekoracyjnych osłon, jak rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz żaluzje drewniane. Zespół MASTER to pasjonaci i fachowcy, którzy odpowiadają za nowoczesne i innowacyjne projekty systemów osłon. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw w branży budowlanej oraz stolarki okiennej i drzwiowej, jak również do klientów indywidualnych i dystrybutorów w Koninie i okolicy.

 

 

Dlaczego Rolety MASTER w Koninie?

 


Dbamy o to, by systemy osłon zewnętrznych i wewnętrznych marki MASTER były niezawodne i trwałe. Do wyboru klientów są dziesiątki katalogowych modeli, zróżnicowanych pod kątem wymiarów, kolorów i montażu, zgodnie z wysokimi standardami współczesnej architektury. Mieszkańcy m. Konin, rolety, żaluzje oraz pozostałe osłony mogą nabywać wraz z opcjonalnym pakietem – to dostawa rolety (Konin i okolice), montaż i wymiana osłon na nowe, a także indywidualne wsparcie techniczno-handlowe dla firm i klientów indywidualnych.

Do wyboru naszych klientów pozostawiamy kompletny katalog osłon wewnętrznych (rolety, żaluzje, markizy), osłon zewnętrznych (rolety zewnętrzne, żaluzje, osłony tarasowe i werandowe), jak również bram garażowych, drzwi i okien naszych partnerów. Możliwe jest także zamówienie rolet i żaluzji niestandardowych rozmiarów, przygotowywane na zlecenie klienta. Rolety na wymiar cieszą się dużym zainteresowaniem i znacząco poszerzają zakres oferty, czego przykładem są rolety na okna dachowe lub rolety wewnętrzne materiałowe na wymiar.

 

 

 

Rolety MASTER - dostawa i montaż w Koninie?

 


Najnowsza kolekcja osłon wewnętrznych zapewnia najwyższe standardy intymności i bezpieczeństwa, jednocześnie doskonale sprawdza się w aranżacjach wnętrz o zróżnicowanej stylistyce. To przede wszystkim rolety wewnętrzne materiałowe oraz żaluzje: tradycyjne (poziome, w tym żaluzje drewniane) oraz verticale, czyli żaluzje pionowe. Ofertę uzupełniono o modne rolety rzymskie oraz nowoczesny system osłon – plisy cosimo. Dla zwiększenia komfortu i funkcjonalności osłon, klienci mogą korzystać również z szerokiego wyboru moskitier. Wszystkie te produkty dostępne są w regionie m. Konin w doskonałych cenach, możliwa jest także dostawa, montaż rolet i wymiana osłon na zlecenie lokalnych klientów.

Nowoczesne i bardzo funkcjonalne systemy osłon zewnętrznych to kolejna, szeroka grupa produktów marki MASTER. Rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe to chętnie wybierane rozwiązania, przygotowane, montowane i obsługiwane w najnowszych technologiach, również tych, które są wspierane elektronicznie. Polecamy oryginalne systemy osłon zewnętrznych – refleksole (screeny) oraz produkty, zapewniające komfort i cień na zewnątrz, np. w ogrodach, jak stylowe markizy, pergole tarasowe oraz osłony werandowe.

 

 

 

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

O NAS

STRONA GŁÓWNA

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH