PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

STRONA GŁÓWNA

O NAS

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

ZAKUPY ONLINE

MENU

STREFA PARTNERA

KONTAKT

DO POBRANIA

REALIZACJE

STRONA GŁÓWNA

FIRMA

OSŁONY WEWNĘTRZNE

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

BRAMY GARAŻOWE 

NASZE REALIZACJE

zobacz więcej

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

kup teraz 

Producent rolet wewnętrznych
Producent rolet zewnętrznych
Producent rolet plisowanych
Producent rolet dzień noc

 

 

Rolety Konin

 

Firma MASTER to renomowany producent rolet, żaluzji, markiz, a także doświadczony dystrybutor bram garażowych, okien i drzwi, oraz artykułów pomocniczych, które umożliwiają montaż rolet, wymianę, a także prawidłowe używanie systemów zasłon. Od przeszło 20 lat firma MASTER aktywnie rozwija sprzedaż wymienionych produktów na lokalnych rynkach, w tym w regionie m. Konin. Rolety, żaluzje i pozostałe osłony są tam dostępne z pakietem dodatkowych opcji, jak dostawa, montaż rolet, wymiana oraz wsparcie techniczno - handlowe. To kompleksowa i aktualna oferta rozwiązań dla domów, budynków użyteczności publicznej, obiektów rekreacyjnych i wielu innych!

Ponad dwie dekady stałego kontaktu z klientami w regionie pozwoliło firmie MASTER na stworzenie wyjątkowej oferty, która spełnia wymagania rynku pod kątem niskich cen, fachowej obsługi, a co najważniejsze – trwałych, niezawodnych i dekoracyjnych osłon, jak rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz żaluzje drewniane. Zespół MASTER to pasjonaci i fachowcy, którzy odpowiadają za nowoczesne i innowacyjne projekty systemów osłon. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw w branży budowlanej oraz stolarki okiennej i drzwiowej, jak również do klientów indywidualnych i dystrybutorów w Koninie i okolicy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dlaczego Rolety MASTER w Koninie?

 


Dbamy o to, by systemy osłon zewnętrznych i wewnętrznych marki MASTER były niezawodne i trwałe. Do wyboru klientów są dziesiątki katalogowych modeli, zróżnicowanych pod kątem wymiarów, kolorów i montażu, zgodnie z wysokimi standardami współczesnej architektury. Mieszkańcy m. Konin, rolety, żaluzje oraz pozostałe osłony mogą nabywać wraz z opcjonalnym pakietem – to dostawa rolety (Konin i okolice), montaż i wymiana osłon na nowe, a także indywidualne wsparcie techniczno-handlowe dla firm i klientów indywidualnych.

Do wyboru naszych klientów pozostawiamy kompletny katalog osłon wewnętrznych (rolety, żaluzje, markizy), osłon zewnętrznych (rolety zewnętrzne, żaluzje, osłony tarasowe i werandowe), jak również bram garażowych, drzwi i okien naszych partnerów. Możliwe jest także zamówienie rolet i żaluzji niestandardowych rozmiarów, przygotowywane na zlecenie klienta. Rolety na wymiar cieszą się dużym zainteresowaniem i znacząco poszerzają zakres oferty, czego przykładem są rolety na okna dachowe lub rolety wewnętrzne materiałowe na wymiar.

 

Rolety MASTER - dostawa i montaż w Koninie?


Najnowsza kolekcja osłon wewnętrznych zapewnia najwyższe standardy intymności i bezpieczeństwa, jednocześnie doskonale sprawdza się w aranżacjach wnętrz o zróżnicowanej stylistyce. To przede wszystkim rolety wewnętrzne materiałowe oraz żaluzje: tradycyjne (poziome, w tym żaluzje drewniane) oraz verticale, czyli żaluzje pionowe. Ofertę uzupełniono o modne rolety rzymskie oraz nowoczesny system osłon – plisy cosimo. Dla zwiększenia komfortu i funkcjonalności osłon, klienci mogą korzystać również z szerokiego wyboru moskitier. Wszystkie te produkty dostępne są w regionie m. Konin w doskonałych cenach, możliwa jest także dostawa, montaż rolet i wymiana osłon na zlecenie lokalnych klientów.

Nowoczesne i bardzo funkcjonalne systemy osłon zewnętrznych to kolejna, szeroka grupa produktów marki MASTER. Rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe to chętnie wybierane rozwiązania, przygotowane, montowane i obsługiwane w najnowszych technologiach, również tych, które są wspierane elektronicznie. Polecamy oryginalne systemy osłon zewnętrznych – refleksole (screeny) oraz produkty, zapewniające komfort i cień na zewnątrz, np. w ogrodach, jak stylowe markizy, pergole tarasowe oraz osłony werandowe.

 

 

 

INFORMACJE O FIRMIE

ŻALUZJE | ROLETY | BRAMY