PPHU MASTER : PRODUCENT OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master 

STRONA GŁÓWNA

O NAS

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

SZYBKIE MENU

ZAKUPY ONLINE

MENU

STREFA PARTNERA

KONTAKT

DO POBRANIA

REALIZACJE

STRONA GŁÓWNA

FIRMA

OSŁONY WEWNĘTRZNE

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

BRAMY GARAŻOWE 

NASZE REALIZACJE

pobierz ulotkę informacyjną

Ochrona prywatności: pozycja otwartej lameli umożliwia widok na zewnątrz, w ciągu dnia chroniąc przed zaglądaniem z zewnątrz.

Przykładowa zabudowa balkonu

iD3 - roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji napędzana energią słoneczną

Wentylacja: Aby regulować dopływ powietrza, wystarczy otworzyć lamele poziomo za pomocą pilota zdalnego sterowania. Uzyskana w ten sposób cyrkulacja powietrza jest idealna na przykład w letnie noce, sprawia bowiem w naturalny sposób, że pomieszczenia są chłodniejsze i bardziej komfortowe. Nawet w pozycji zamkniętej pomiędzy lamelami występuje niewielki przepływ światła w celu utrzymania przepływu powietrza.

W razie braku światła rezerwa energii wystarcza na 30 dni normalnej pracy : Ogniwo fotowoltaiczne i akumulator rolety iD3 są przeznaczone do pracy w wyjątkowo szerokim zakresie temperatur (od -15°C do +60°C). Nawet rolety o dużych rozmiarach poradzą sobie z niewielkim naświetleniem.

Zużycie 0 WAT !!! : Rolety iD3 są otwierane i zamykane przez zintegrowany silnik, który jest zasilany w 100% darmową energią odnawialną. Ta czysta energia jest integralną częścią koncepcji zrównoważonego rozwoju firmy Bubendorff.

Szybki i staranny montaż : Nie jest wymagane dodatkowe zasilanie. Szybki i staranny montaż. Nie ma potrzeby wykonywania prac remontowych w części
mieszkalnej. Rolety iD3 można z łatwością zamontować w domu lub mieszkaniu.

Siedmioletnia gwarancja : Rolety solarne firmy Bubendorff posiadają 7-letnią gwarancję na wszystkie komponenty. Dotyczy to również akumulatora i ogniwa fotowoltaicznego

Ochrona przeciwsłoneczna: krótkie naciśnięcie przycisku Bubendorff na pilocie zdalnego sterowania wywołuje poziome otwarcie co drugiej lameli.
W każdej chwili można regulować dopływ światła, wybierając, ile lameli ma się otworzyć.

Rolety zewnętrzne  ID3 Niemieckiej firmy BUBENDORFF są wyposażone w ruchome lamele które łączą tym samym funkcje, tradycyjnej rolety zewnętrznej oraz żaluzji fasadowych.
Jest to unikalne rozwiązanie dostępne na polskim rynku.

Ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz. Dodatkowo, aby zapewnić większy poziom ochrony, rolety wyposażone są w mechanizm antywłamaniowy (wieszaki blokujące) które znacznie utrudniają przedostanie się osób niepożądanych do wnętrza budynku.

 

Rolety ID3 standardowo wyposażone są w napęd solarny który jest całkowicie niezależny od zasilania z sieci. 
Napęd posiada wbudowany akumulator całkowicie ładowany przez ogniwo fotowoltaiczne zamontowane na obudowie skrzynki rolety. 

INSPIRACJE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteś zainteresowany wyceną ?