MOSKITIERY

OKIENNE | DRZWIOWE

Strona główna/Moskitiery

| ROLETY MATERIAŁOWE

| PLISY COSIMO

| ŻALUZJE POZIOME

| VERTIKALE

| ROLETY RZYMSKIE

Moskitiery ramkowe to najstarszy typ moskitier, a jednak wciąż najbardziej popularny. Jego przystępna cena, łatwość montażu oraz funkcjonalność to główne zalety produktu. W moskitierach okiennych siatka naciągnięta jest na ramkę w  kolorze dobranym do okna, a całość mocowana za pomocą specjalnych uchwytów. W systemie drzwiowym siatka naciągana jest na grubszą ramę i mocowana na zawiasach przykręcanych do futryny.Posiadamy w ofercie bardzo szeroką gamę systemów ramkowych pozwalających na dobranie odpowiedniego z nich do każdego rodzaju stolarki okiennej i drzwiowej.

Moskitiera ramkowa przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej.

 

Dostępna kolorystyka moskitier ramkowych okiennych : 

 

MOSKITIERY RAMKOWE

MOSKITIERY ROLOWANE

Moskitiery rolowane to produkt stosunkowo nowy, cieszący się jednak ogromną popularnością. Jak wiadomo, moskitiera jako produkt sam w sobie jest bardzo przydatnym i praktycznym rozwiązaniem pozwalającym chronić mieszkanie przed insektami, jednak system rolowany pozwala podnieść funkcjonalność produktu.

Posiadamy w ofercie systemy okienne oraz drzwiowe, w których siatka po zasunięciu moskitiery chowa się w estetyczną kasetę. 

 

MOSKITIERY PLISOWANE

Drzwiowe moskitiery plisowane są systemem, który przebojem zdobywa polski rynek. W konfrontacji ze znaną na polskim rynku wersją drzwiową wypadają rewelacyjnie. Plisowanie sprawia, że cały pakiet po zsunięciu nie zajmuje praktycznie miejsca w świetle drzwi lub okien.

Oferowane moskitiery mogą być zamontowane we wnękach okiennych lub bezpośrednio na ramę okna. System pozwala na montaż we wnękach nawet wtedy, gdy zostały one wykonane nieprecyzyjnie - do 1 cm odchyłu.

Unikalny system przesuwów funkcjonuje bez żadnych mechanizmów, sprężyn i skrzynek. Przesuwy działają płynnie, pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu.

 

Dostępna kolorystyka moskitier ramkowych drzwiowych : 

Dostępna kolorystyka moskitier rolowanych :

Dostępna kolorystyka moskitier rolowanych : 

OKNA  |  DRZWI

BRAMY GARAŻOWE 

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

OSŁONY WEWNĘTRZNESTREFA PARTNERA

SZYBKIE MENU

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

O NAS

STRONA GŁÓWNA

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Master